Yüksek yerden Bulut gözetim
Bizim Videoyu İzleyin
EpiCamera Çözümü
Ile uyumlu
çeşitli Kameralar
Çoklu görüntüleme
Seçenekler
İnternetten
Görünüm tarayıcı
EpiCamera ile daha iyi Gözetim Ekonomik Bulut Hizmetleri

Bulut teknolojisi gözetim sektöründe birçok olanaklar açtı. VSaaS uygulama kullanıcıları belirlenen yöneticilere doğrudan kontrol vererek ekonomik ve yönetilebilir bir güvenlik sistemi kazanç sağlar. EpiCamera bulut tabanlı sistemi kolay çevrimiçi uyumlu IP kameralar veya veri depolamak için webcam herhangi bir sayı kurmak için yapar.

Daha önce, bir gözetim sisteminin açığı veri depolama olarak, tehlikeye sahip oldu sunucuları veya DVR cihazları sık bakım ve yükseltmeleri gerekir. Bu depolama aygıtları da kötü niyetli kişiler bilgi almak için ya da herhangi bir suç faaliyeti örtbas etmek amacıyla yok etmek için kolay hedefler vardı. EpiCamera ile, sadece web tarayıcısı ya da mobil uygulamalar üzerinden EpiCamera hesabınıza giriş yaparak binayı görmek mümkün olacak. Görüntüleme canlı akışı veya oynatma artık parmaklarınızın ucunda bulunmaktadır. Ayrıca sistemin etkinliğini değerlendirmek için raporlar oluşturabilirsiniz. EpiCamera ihtiyaç ve hak, içinizin bir huzur veren güvenlik sağlar.

ÜCRETSİZ deneyim EpiCamera!
ŞİMDİ kayıt olun ve 1 aylık deneme süresi ücretsiz alın!
Kayıtlı üyeler 1 ay boyunca ÜCRETSİZ EPI 1 Hesap x 1 kamera alacaklar.
Akıllı gözetleme
İzleme, Tüm Mobil Erişim
 
EpiCamera Mobil

her yerde, know zaman her zaman kendinizi tutun

Şimdi EpiCamera Mobile alın
Epicamera Video Analizi Çözümleri
Epicamera ayrıca, trafik çözümü için araç sayımı, drone ile tarım için ağaç sayımı, perakende ve restoran endüstrileri için sayım yapan insanlar, hırsızlık tespiti, OCR ve otomatik araç plaka tanıma, yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojilerini kullanma gibi çeşitli video analiz çözümleri de sunmaktadır.
 Daha fazla göz atın!
Epicamera Bulut Gözetimini, ofis ve ticaret binaları için bulut erişim denetim platformumuz olan TimeTec Access'e nasıl dağıtığımızı bilmek ister misiniz?

TimeTec Erişimi
Epicamera Bulut Gözetimini bulut Konut Yönetim platformumuza nasıl entegre ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi mi istiyorsunuz, i-Komşuluk ?

i-Neighbour