EpiCamera 3 ay Deneme deneyin
ve Bazı ol.
Genel
kamera Ayarı
hesap
Görüntü kalitesi
Teknik
 Genel
1. mu EpiCamera bir Mac üzerinde çalışır?

EpiCamera biz Safari, Chrome veya Mac üzerinde Firefox tarayıcısı ile çalışmak, web tabanlı bir çözümdür. Ama Web Kamerası yükleme yazılımı , bu şu anda Windows XP, Vista ve Window 7 sadece destekler.

2. Neden video streaming / "canlı" / "real-time" göremiyorum?

EpiCamera destek HTTP ve RTSP akışı olduğunu. Eğer video veya görüntüleri yapamıyorsanız, bu akış URL yanlış olabilir. De url akışı için kamera kiralamak veya yardım için servisle irtibata öğrenebilirsiniz.

3. Ben gizlilik sorunları hakkında endişe duyuyorum. Herkes benim iznim olmadan kameralar erişebilir miyim?

Senin kamera ayarı, saklanan görüntüler ve videolar, özel ve güvenli bir şekilde depolanır vardır. Bunu erişmek kullanıcı için ayrıcalık ayarlayabilirsiniz.

4. nasıl Archives fotoğrafları / videoları silerim?

EpiCamera giriş yapın. Sol menüde, My Kamera, Olay Listesi tıklayın ve silmek istediğiniz görüntüler için arama. Silmek istediğiniz resmin üzerine bir kez tıklayın. Sen Silmek istediğiniz her resmin üzerine bir kez tıklayarak birden fazla görüntü seçebilirsiniz. (Seçtiğiniz bir resmi seçimini için tekrar üzerine tıklayın). Sonra, Sil simgesine tıklayın.

5. Nasıl EpiCamera cep telefonu kullanarak erişebilirim?

Ziyaret etmek mobil tarayıcısını kullanabilirsiniz www.epicamera.com veya AUR yüklemekiOS veya Android uygulamalar.

6. Bağlantı geri geldiğinde benim kameralar otomatik olarak kesintisi kurtarmak mı?

Evet, kameralar otomatik olarak EpiCamera bağlanacaktır.

7. Yaparım Bu web sitesini kullanmak için ek yazılım yüklemek zorunda?

Hayır, sistemimiz tüm büyük web tarayıcılarında çalışır. Eğer webcam kullanarak sürece, o zaman burada bu yazılım indirmek gerekir .

8. Ben resim yüklemek için başarısız Neden ?

Internet bağlantısı çalışıyorsa, kullanıcı adı ve şifre doğru olup olmadığını kontrol edin.

9. Merhaba ben Cenevre, İsviçre duyuyorum. Ben fitness merkezi kaçırmak doğru güvenlik kamerası sistemi arıyorum. Sistem bizim için (kapalı sadece) yaklaşık 5 kamera, veri, bilgisayar, Iphone veya Ipad, çoklu yönetici (1-3 civarında çalışanı olan) .is EpiCamera üzerinden erişilebilir 7-10days depolama doğru çözüm desteklemek gerekir?

Bizim bulut gözetim çözümü sizin için uygundur. Hesabınıza eklemek istediğiniz kamera sayısının herhangi bir kısıtlama yoktur.

Size depolama 7-10 gün için kamera başına alan 1GB almak öneririz. Sen sevk edebilir depolama hesap makinesi ihtiyacınız tahmini depolama olsun.

Bilginiz için, EpiCamera herhangi bir bilgisayardan, iPhone, iPad ve Android telefon internet tarayıcısı üzerinden erişilebilir. Ayrıca, biz Android uygulamasını başlattı ve yakında iPhone ve iPad ile geliyor. Bunu denemek için bir kullanıcı olarak kayıt olabilir. Biz şimdi yeni kullanıcıya ücretsiz 100MB depolama veriyoruz.

10. Araştırmaya benim kameralar kontrol etmek mümkün mü? Ben satın almadan önce servis performansını kontrol etmek gerekir.

Bilginiz olsun, bir kullanıcı olarak kayıt edebilirsiniz ve satın almadan önce kameranızı test etmek için ücretsiz depolama 100MB olsun.

Lütfen burada kaydolmaya

11. Site satın alınabilir herhangi bir kamera göstermez. Eğer herhangi bir kamera tedarik veya bu tamamen yazılım mı?

Biz herhangi bir satış IP kameraları yapmak. Biz sadece Bulut Gözetim Çözüm sağlar.

Kamerayı satın almak gerekiyorsa, bizim için başvurabilir bayiden .

Eğer benim müşterilerine gösteri için benim şirket logosu, destek ve ücretsiz hesaplar bana bir beyaz etiketli bir web sitesi sunmak nerede ortaklık kurmak ilginizi çekiyorsa 12. öğrenmek istiyorum?

İlgilenen herkes EpiCamera Bayi ziyaret edebilirsiniz olmak bayi sayfa .

Bu arada, olabilir giriş (:;: demo şifre demo kullanıcı adı) bir önizleme için demo hesabı.

Ilgilenen personel lütfen bize ulaşın . Biz iş geliştirme departmanı ilgilenen personelin bilgilerini iletecek ve onlar kısa bir süre size geri almak zorundadır. işler teyit zaman bizim potansiyel ortakları anlaşmayı ve beyaz etiket eki e-posta göndereceğiz.

13. Malezya bayi var mı?

Evet, bizim ziyaret edebilirsiniz bayi ağı bir bakmak.

 kamera Ayarı
1. Hangi kamerası destekliyorsunuz? Senden benim kamerası satın almak zorunda mı?

EpiCamera netbook ve dizüstü bilgisayarlar entegre tüm USB (vb Logitech, Creative, Microsoft, Swann, gibi) web kamerası yanı sıra en webcam ile çalışır.

2. IP Kameralar destekliyorsunuz Senden benim IP kamera almak zorunda mıyım?

FTP özelliği ile tüm IP kameralar Epicamera tarafından desteklenmektedir. Hayır, bizden IP kamera satın almak gerekmez, ama bir tane gerekirse her zaman bayi bakın yapabilirsiniz.

3. Yaparım hareket algılama ile bir web kamerası gerekir? Ben o güzel cam optik otomatik dönen webcam birini satın almalıyım?

Hareket algılama de yazılım indirilebilir içine yerleştirilmiş indirin ve en webcam ile çalışması gerekir. Bir "Hareket algılama web kamerası" satın gerekmez. Ayrıca, insanları izlemek için döndürmek kamerası yanlış hareket algılama ile sonuçlanabilir ve EpiCamera ile kullanım için tavsiye edilmez olur.

4. analog CCTV kameraları destekliyor musunuz?

analog kamera veya video kaydedici FTP özelliği ile gelirse o zaman bizim sistemi ile çalışır olabilir.

6. kullanmak için en iyi web tarayıcısı hangisi?

EpiCamera en görüntülendiğinde yukarıda IE 10 ve. Google Chrome, Firefox, Safari ve Opera desteklenmektedir .

7. Nasıl bağlanmak ve kablolu ağ ve kablosuz ağ üzerinden ağa benim kameraları yapılandırırım?

Kablolu için: Kamera IP adresi ile web tarayıcısı üzerinden IP Kamera yapılandırın. Sonra FTP sunucusu, kullanıcı adı, şifre ve port numarasını girerek FTP ayarlarını yapılandırmak (varsayılan FTP portu ile 21'dir). kablosuz için: Kameraya ağ kablosunu takmanız gerekir ve kablosuz modu için kurulum başlamadan önce yukarıdaki yapılandırmaları yapmak. İkincisi, tabii SSID ve kablosuz güvenlik anahtarı (WEP veya WPA) doğru olduğundan emin olun.

8. nasıl mevcut kamera Epicamera bağlanmak yapılandırabilirim?

FTP ile IP Kamera özellikleri için, Epicamera hazırız. Analog kamera, bir video dönüştürücü (dijital analog) olması gerekir. video dönüştürücü için kamera satıcısına başvurun.

9. Benim kamera modeli: HIKVISION Modelleri DS-7204HFI-SH / A. doldurmak için nasıl sizinle kontrol etmek ister misiniz "http: //" ve "rtsp: //"?

Bizim bulgulara dayanarak, HIKVISION DS-7204HFI-SH bağımsız bir DVR olduğunu. FTP özellikleri ile birlikte geliyor varsa, bizim bulut bağlanmak için yapılandırabilir.

Senin kamera IP kamera ise, olabilir yazilabilirsiniz hizmetimizi denemek için kullanıcı olarak. Biz şimdi 100MB boş alan veriyoruz.

10. Nasıl bir IP kamera EpiCamera ile çalışacak olup olmadığını söyleyebilir?

Sürece IP Kamera FTP özellikleri inşa etti ve bulabileceğiniz gibi MJPEG akışı URL, öyle EpiCamera bağlanabilir.

En kurmak rehber bulmak Lütfen https://www.epicamera.com/set_up_guide ve https://www.epicamera.com/supportedcamera .

11. Ben kamera görüntülemek istediğinizde "Kamera Kaybı" gösterir. Ne yapmalıyım?

Bizim bakınız sorun giderme kılavuzu .

12. Benim kamera modeli kurmak prosedür yardımcı olabilir, RVIP-IRB1080 nedir?

Bizim sistem nedeniyle sadece farklı akış biçimine RSTP belirli modellerini desteklemektedir. Sen indirebilirsiniz http://www.telerik.com/download/fiddler sizin MJPEG kaynağını bulmak ve "Edit Kamera" sayfasında Anlık URL metin kutusuna ayarlamak için.

14. Live View inceleyen yavaş hissediyor musun?

Eğer boş resim veya eksik görüntüleri gördüğünüzde, bu yeterince hızlı değil tam resim yüklemek veya aralık süre içinde görüntüleri yüklemek için internet bağlantı hızınıza kaynaklanmaktadır. Öncelikle, Image Aralık Süresi uzun zaman aralığı değiştirmek için Görünüm Ayarları gidebilirsiniz. Örneğin, 3 saniye zaman aralığı 5 saniye değiştirin. Alternatif olarak, kamera ayarda görüntü kalitesini düşürebilir. Kamera ayar için kurulum danışınız.

 hesap
1. Nasıl Hesabıma yükseltebilirim?

Bizim tıklayın Fiyatlandırma ihtiyacınız olan hizmeti belirlemek için.

2. Temel Planı gerçekten ücretsiz mi? otomatik 7 gün sonra kredi kartı şarj başlayacak?

Temel Planı gerçekten gerçekten ücretsizdir. Biz kayıt sürecinin herhangi bir aşamasında kredi kartı bilgilerinizi sormayın ve otomatik herhangi bir zamanda şarj olmuyor.

3. Nasıl benim kredi kartı bilgileri size güvenebilirim biliyorsun?

Biz kredi kartı bilgilerinizi için sormayın. Tüm kart işleme bize kredi kartı bilgilerinizi ifşa etmiyoruz saygın ve tanınmış uluslararası Şirketlere PayPal tarafından yapılır.

4. Nasıl ödeme yapabilirim?

Abone Paypal tarafından yönetilen güvenli online ödeme sistemi aracılığıyla Paypal veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Abone da kendi yerel satıcıya ödeme yapabilirsiniz. Bölgenizde herhangi bir bayi olup olmadığını kontrol için lütfen bize ulaşın.

5. nasıl unutulmuş şifre kurtarmak mı?

Tıklayın güvenlik sorusu doğru cevap sonra şifreniz bağlantı ve şifreniz e-posta gönderilecektir unuttum.

6. Benim hesap kullanıcı adı ve parola değiştirebilir miyim?

Evet, abone hep şifrelerini değiştirebilir.

7. Başkalarının insanlarla hesabımı paylaşabilir miyim?

Evet sen, ancak güvenlik değerlendirilmek üzere, abone hesabı paylaşmak için teşvik edilmez olabilir.

  Görüntü kalitesi

 Teknik
1. Ben teknoloji kullanımı ve 100MB almak için 1 kamera kurmak Eğer, nasıl videolar için yedek alabilirim?

Bilginiz için, biz sadece yakın gelecekte sağlanacak an ve video depolama de görüntü depolama sağlar.

En görüntüleri indirebilirsiniz Görüntü Listesinde . Bakınız kullanım kılavuzunda daha fazla bilgi için.

2. H264 destekliyor musunuz?

Şu anda sadece FTP üzerinden yüklenen görüntüleri depolamak ve tüm görüntü formatlarını destekler. Video depolaması mümkün, ama sadece hareket nedeniyle internet bağlantısı ve depolama alanı kısıtlamaları video algılar.

3. kaydedilen video indirmek mümkün mü?

Yüklenen resimler veya videolar her zaman indirebilirsiniz.

4. Bazı kameralar durmasına Eğer ne olur? senin platform izleme sayfası var mı ve bir kamera çalışma durduğunda bize söyleyebilir?

Sistemimiz bir süre içinde kamera görüntüleri almaz Evet, bizim sistem kullanıcıya bildirmek için e-posta göndereceğiz. Ayrıca kamera girişi sayfasında kamera durumunu kontrol edebilirsiniz.

5. FTP ile video alma ya da RSTP / http tarafından kameralardan doğrudan kare alma: bulut platformu nasıl çalıştığını bilmek istiyorum. senin bir platform daha güvenilir olduğu, her iki durumda da çalışırsa?

Sistemimiz FTP üzerinden görüntü veya video almaktadır. Ve kullanıcı web sitemiz aracılığıyla kamera slayt veya video akışı görebilirsiniz. Resim Yükleme daha detaylı görebilirsiniz az internet bağlantısı ve video yüklemesi için sekte vurmaktadır.