Your Kamera İş kurmak
Bulut Çevre ile
EpiCamera

EpiCamera saklar kullanıcının sitesinden IP tabanlı kameralar veya web kameraları tarafından çekilen görüntüleri bir bulut tabanlı video gözetim çözümdür. Kullanıcıların her zaman web erişimi üzerinden bir internet bağlantısı ile erişebilir ve her yerde görüntüleri görüntülemenize olanak verir. IP kameralar ve web kameraları tesislerin bu gün kolaylık ve uygun maliyet ile, EpiCamera gözetim ve güvenlik için ofis ve evde kendi dağıtım artış öngörüyor. durumdan yararlanan EpiCamera uzak bir yere yerine bir DVR ya da ilave güvenlik ve rahatlık için yerel bir bilgisayar olayların çekilen görüntüler için depolama alanı sunan olmak için memnun.

Bu da bir hizmet (VSaaS) olarak video gözetimi için dünya pazarı elde, 2012 2017% 17 ortalama yıllık büyüme olması tahmin ediliyor "belirten IMS Research, bir IHS şirketi tarafından Eylül 2013 yılında yayınladığı raporda, tarafından desteklenmektedir neredeyse "2017 yılında US $ 1,3 milyar. Aynı zamanda, küresel KOBİ tesisatlarında kullanılan bulut tabanlı video gözetim çözümleri 2016 yılında değerinde US $ 100 milyon olması tahmin edilmektedir.

EpiCamera Bulut Gözetleme Çözüm geleceğe kendi kamera iş kurmak isteyenler için tercih edilen bir seçimdir. onun ölçeklenebilirlik, güvenlik ve rahatlık vurgulayan, senin müşterilerine size depolama çözümlerine bir seçenek olarak EpiCamera sunun. Bütün dünya bulut doğru hareket olduğunda, iş geride bırakılmamalıdır.

 
Bayi Faydaları
TurnKey Çözümü ile Müşteriler sağlanması
Sen anahtar teslimi bulut çözümleri ile müşterilerine sunmak için adanmış bulut sunucuları kullanabilir. Program müşterinizin siteleri yönetmek için özgürlük ve kontrol sağlayan, basit ve esnek olacak şekilde tasarlanmıştır. Amazon Web Services ile birleşmiş, EpiCamera yakalanan olayların en iyi hosting ağ kameralar için çözüm ve depolama ile kullanıcılara sunmak için çaba göstermektedir.
cazip Komisyonu
EpiCamera tüm satıcılar için geçerli çekici bir ödül paketi ile çekici bir bayi programı vardır. satıcılardan herhangi bir yatırım gerektirmeden, EpiCamera satıcıları bu% 30 komisyon paketi zevk için bir seçenek olacaktır ya da indirimli oranda çözümleri satmak seçebilirsiniz% 30 komisyon kadar sağlar.
Düşük Maliyet ve Kullanımı Kolay
EpiCamera düşük maliyetli, kolay kullanımlı, Internet tabanlı kontrol aracı ile şirketleri sağlar. Bayiler sadece web sitesine giriş ve doğrudan uzaktan onların müşterinin hesabını erişebilirsiniz. Dijital video bizim sunucuda depolanan bu yana, analog bant tahrik sistemlerinin tamir ve servis maliyetleri ortadan kalkar. Ek tasarruf ve izlenen uzak sitelerinden seyahat masraflarını azalma, - fiziksel bir sorun kameraları ile olmadıkça, bayi hemen hemen her zaman internet üzerinden sorunu çözebilir.
Kapsamlı Online Eğitim
bir katma değer satıcınıza olmak için, satıcılar EpiCamera Online Eğitim Programı sitemizde sağlanan sunulmaktadır. Eğitim programı bu iş ile ilgili çeşitli konuları kapsar ve biz de EpiCamera bağlanmak için FTP yeteneğine sahip bir video sunucusu veya dijital video dönüştürücü kullanarak geleneksel Analog CCTV sisteminin nasıl dönüştürüleceği konusunda rehberlik sağlamaktadır.
Pazarlama desteği
EpiCamera broşür ve size satış ve pazarlama çaba kullanmak için gerekli olan diğer bilgiler gibi çevrimiçi kaynaklara çeşitli sağlar. Indirebilir ve her zaman bu bilgilere erişim ve daha fazla bilgi gerekirse, her zaman yardım için bize ulaşın yapabilirsiniz.
Vizyoner Kariyer ve Aday Yatırım
IP gözetleme çok kısa bir süre içinde güvenlik sektöründe tanındı bir teknoloji kullanır ve çeşitli üreticilerin ekipman aynı sistemde kullanılmasına izin iletişim için açık standart protokoller ve ağlar, istihdam etmektedir. Bu iş başlayacak ve gelecek için hazır hale getirilmesi için EpiCamera bir platform sağlar.
Bir Bayi Bugün olarak kayıt
bayi şimdi ol!

Kendi markası Bulut gözetim çözüm!

Bir IP Kamera üreticisi veya marka sahibi misiniz? Bizim White Label Ortaklığı ilginizi çekebilir.
Devamını oku burada !
Yukarıdaki kategorilerin hiçbirine uymayan?
Sorun değil. Biz çok esnek ve ihtiyaçları, yetenekleri ve odak bağlı ortakları tanımlar. Yani diyelim işe yarayacak bir şey sizin için.