Uygun maliyetli, ölçeklenebilir ve Kolaylık ile
EpiCamera

VSaaS prospektif ROI

Hizmet olarak Video Gözetimi olarak EpiCamera (VSaaS)

Hizmet (VSaaS) olarak Video Gözetim kaynakları, yazılım ve bilişim, kolayca on-demand bilgisayar ve diğer cihazlara sağlanan bulut bilişim, etkindir.

VSaaS çözümleri kendini izleme, gerçek zamanlı uyarılar, entegre analitik ve off-site saklama içerebilir. Bir VSaaS dağıtım bir örneği merkez istasyonu tarafından depolama ve uzaktan video izleme yerinde ve off-site içeren entegre bir güvenlik sistemlerini kapsar.

EpiCamera Bulut Gözetleme Çözüm hizmeti müşterilerin güvenli erişim ve çevrimiçi olarak canlı video akışı veya çekilen görüntüleri depolamak için bulutun gücünü sağlar. Eğer EpiCamera kayıtlı sonra, FTP özelliği ile desteklenen IP kamera bağlayın ve EpiCamera sistemi ile entegre. aşağıda görüldüğü gibi kamera neredeyse anında güvenli portal canlı olacaktır.

Bulut teknolojisi sayesinde, bu videolar kaydedilebilir ve gerçek zamanlı olarak inceledi. ekran üzerinde farklı yerlerde dört kamera alınır. EpiCamera sunucu bulut uzaktan yüksek kalitede görüntü saklamak için yeteneği sunar Amazon Web Services barındırılmaktadır. EpiCamera Bulut Gözetleme Çözüm aynı zamanda güvenilir yüksek hızlı genişbant hizmetlerinin kullanılabilirliği son derece bağlıdır. hız nispeten yavaş ise, daha etkili yüklemeler ya da indirmeler için daha düşük görüntü kalitesini ayarlamak için tavsiye edilir.

IP kamera + İnternet + EpiCamera Bulut VSaaS + Bilgisayar / Tablet / SmartPhone: Kısacası, etkin bir bulut gözetim çözümü için, bunlar çok az adresinden gereksinimleri vardır.

VSaaS Avantajları
VSaaS Avantajları geleneksel DVR gözetim çözümü ile karşılaştırıldığında.
Hizmet süresi için gerekli hiçbir yazılım güncellemeleri ya da anti-virüs yazılımı
Video izleme çözümü yazılım bulut yüklenir gibi, sadece internete bağlı olması gerekir ve doğrudan bulut üzerinden bizim en güncel yazılımı kullanın.
Azaltılmış montaj süresi
Hiçbir yazılım kurulum VSaaS için gereklidir. Donanım kurulumu, kullanıcılar daha hızlı ve kolay wifi veya kablosuz IP kamera kullanıyorsanız, özellikle kendi güvenlik kamerası yükleyebilirsiniz. EpiCamera VSaaS sistemi bulut barındırılan sunucusuna bağlanmak için FTP özelliği ile tam anlamıyla tüm IP Kameralar destekler. Kurulumda sadelik eve hedef VSaaS sistemleri ve küçük ve orta ölçekli işletme kullanıcıları için önemli bir unsurdur.
İş zekası
VSaaS entegre iş zekası modülü ile kullanıcılar kamera tespit çoğu hareketi ve her kameranın durumunu olan kolayca öğrenebilirsiniz. Kamera görüntüleri, hareket uyarıları raporu, yükleme istatistik ve kesinti grafik raporlar gözetim sisteminin etkinliğinin denetimini autogeneratedm tasarrufu çok zaman olacaktır.
Yerel depolama önemsemeden uzak depolama tahrif ediliyor
BlackBerry, Android, iPhone, iPad ve dizüstü bilgisayarlar gibi mobil ve uzaktan cihazlar hala alarmlar raporu, yerel depolama zarar görmüş olsa bile gerçek zamanlı ve kaydedilen videoları alabilirsiniz internet aracılığıyla kolayca EpiCamera erişebilirsiniz. Çoğu VSaaS sistemleri içeren veya servis sağlayıcınız tarafından yönetilen off-site depolama gerektirir. Özellikle EpiCamera VSaaS güvenilir Amazon Web Services (AWS) üzerinde çalışır. Çoğu VMS sistemleri fakat genellikle bir bulut depolama sunan kişinin kendi depolama dizileri uzaktan arşivleme için seçenekleri ile, örneğin DVR veya sadece NVR olarak yerel depolama için tasarlanmıştır. Yerel depolama riski, herhangi bir hırsızlık durumlarda sabote edilmesini eğimli edilir.
Çoklu Kullanıcı ve Hakları Kontrol
EpiCamera VSaaS sistemi aynı anda birden fazla kullanıcı tarafından IP kamera erişimi yönetmek için tasarlanmıştır. Farklı hesaplar kullanıcının kameraları kısıtlı erişimi olan her son kullanıcı için oluşturulabilir. VMS sistemler genellikle VMS yazılım sadece tek bir kuruluş tarafından kullanılıyor varsayalım. Böylece, VMS ile, elle farklı kullanıcılar oluşturabilir ve bu kullanıcılara özel kameralar kısıtlamak zorunda ama bir daha manuel ve hatasız eğilimli bir süreçtir.
Daha fazla göz atın özellik ve avantajları daha iyi anlaşılması için EpiCamera VSaaS evi.

Zorluklar Üstesinden yüksek ROI Ulaşılabilir

dağıtım gelişimden, VSaaS bir ürünün yaşam döngüsü boyunca birçok maliyetleri ortadan kaldırır. Biz yazılım, antivirüs, DVR, ve satın almak için gerek yoktur. Buna rağmen, gerçek ROI elde edilebilir önce başa çıkmak için bazı engeller vardı.

IMS Research Pazar Analisti Sam Grinter kez 'fiyatlandırma' onun gelişmelere ve rahatlık rağmen VSaaS pazarının önemli engel olduğunu söyledi. teknoloji ilerler ancak, IP kamera, internet ve bulut depolama için masraflar alt sırt birkaç yıl karşılaştırılır.

Çin büyük miktarda IP kamera üreten her özellikle şimdi, kullanıcıların kolayca USD50 gibi düşük iyi kalitede IP kamera alabilirsiniz. Bu arada, VSaaS nedeniyle geri bulut depolama alt ücretleri yıllara göre nispeten daha düşük bir fiyata şarj edilebilir. Her kamera için EpiCamera Bulut Gözetleme Çözüm Paketi ayda sadece USD4 tarafından tahsil ve 500MB depolama ile birlikte gelir. kullanıcı daha fazla depolama alanı gerektiriyorsa her zaman GB başına USD4 de kontör olabilir.

Bu nedenle, (nispeten daha düşük maliyetli olan) uyumlu fotoğraf makineleri ile uygun maliyetle (düşük aylık abonelik ücreti) de EpiCamera Bulut Gözetleme Sistemi kullanılarak kesinlikle tarihin başka bir zaman daha yüksek ROI oluşturabilir ŞİMDİ geleneksel DVR gözetim yerine.

Sadece donanım maliyeti azalır, ancak kullanıcılar, aynı zamanda emek maliyetini düşürebilir. Eksen İş Geliştirme Müdürü Steve Surfaro göre, "barındırılan video çözümü yaşlanma DVR yerine kullanıldığında, işgücü maliyetlerinin sadece yaklaşık yüzde 25 yerine DVR ile karşılaştırıldığında tahakkuk."

Sadece sol bariyer internet bant genişliği olacaktır. Ancak, daha yüksek internet hızı o kadar pahalı internet abonelik oranı ile elde edilir çoğu ülkede çok gelişme var. 24/7 internet ücretleri ve bant genişliği çalışan 8'den fazla kamera kullanan büyük kurumsal müşteriler bir sorun olabilir için ama KOBİ ve ev kullanıcıları için internet bant genişliği çok avantajlar sağlamaktadır bulut gözetim kullanarak sizi durdurmak için faktör olmayacak DVR veremez.

VSaaS En İyi Sonucu Elde

Bulut ürünlerin gelecek riskini azaltmaya ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için şirket daha kolay adapte yaparak artı değer yaratmak için VSaaS birçok faydaları mükemmel ROI içine hesaplanamaz. Yine, VSaaS ROI iyi düşünülmüş VSaaS stratejiyi uygulayan karlılık üzerindeki etkisini göstermek için kullanılabilir. Hala EpiCamera Bulut Gözetim Çözüm geçmek için tereddüt eğer az 8 kamera kullanıyorsanız, sonuçlandırmak için, akıllıca olacaktır.