Sen, EpiCamera Yanıtlar Sor

Satıcıya soru SSS cevap değilse, her zaman bize e-posta BURAYA .
EpiCamera yanıtladı
1. IP Kameralar destekliyorsunuz benim müşteri sizden IP kamera almak zorunda mıyım?

Hayır, bir satıcı olarak, IP kameralar ile birlikte çözüm paket olabilir, bizden IP kamera satın almak gerekmez. Ve hayır, biz herhangi bir kamera satmıyoruz, biz sadece dahili FTP özellikleri ve işleyen bir MJPEG akışı URL IP / web kameraları ile çalışır Bulut Gözetim Çözüm sağlar.

Biz IP kamera modelleri için aşağıda kurmak kılavuzları hazırladık: -

Panasonic IP Cameras BL-C121C (Wireless)
Panasonic IP Cameras BL-C1 (Wired)
Samsung IP Cameras SNB-2000/SND-3080 Series
Samsung IP Cameras iPolis Series
Lilin IP Cameras and Video Server (VS012)
Level One IP Camera (FCS-0040/WCS-0040/FCS-0010/WCS-0010)
Level One IP Camera (FCS-1060)
Brickcom IP Camera (CB-100A)
D-Link IP Camera (DCS-910 & DCS-930)
TP-Link IP Camera (TP-SC3137G & TP-SC3130G)
Pluxio IP Camera (PLUX10 IP Camera & PLUX121 Video Server)
DCL IP Camera (F908A)
ZKTeco IP Camera
Cynics CNC4210
Cynics CNC4230
Cynics CNC4435
AVTECH AVM328ZBP
Dahua K100W

Kurmak kılavuzlarının son listesi için bakınız BURAYA .
IP kamera var listede yok ve sizin için hazırlanmış kılavuzu kurdunuz istiyorsanız, lütfen e-posta lütfen support@epicamera.com .

2. Hangi kamerası destekliyorsunuz? benim müşteri sizden kamerası almak zorunda mı?
EpiCamera netbook ve dizüstü bilgisayarlar entegre tüm USB (vb Logitech, Creative, Microsoft, Swann, gibi) web kamerası yanı sıra en webcam ile çalışır. Ve hayır, biz herhangi bir kamera satmıyoruz, biz sadece dahili FTP özellikleri ve işleyen bir MJPEG akışı URL IP / web kameraları ile çalışır Bulut Gözetim Çözüm sağlar.
3. Do müşterilerim hareket algılama ile bir web kamerası gerekir? Ben o güzel cam optik otomatik dönen webcam birini satın almak için onları tavsiye mıdır?
Hareket algılama indirin ve en webcam ile çalışması gerektiğini >> Know-How de yazılım indirilebilir içine inşa edilmiştir. Böylece müşterileriniz, bir "hareket algılama kamerası" satın gerekmez. Ayrıca, insanları izlemek için döndürmek kamerası yanlış hareket algılama ile sonuçlanabilir ve EpiCamera ile kullanım için tavsiye edilmez olur. Daha iyi sonuçlar için, bunun yerine web kamerası kullanarak bir IP kamera almak için tavsiye.
4. CCTV kameraları / "güvenlik kameraları" destekliyor musunuz?
Tabii ki evet! Sürece onlar yerleşik FTP özellikleri ve işleyen bir MJPEG akışı URL. Herhangi her zaman bize e-posta gönderebilirsiniz şüphe support@epicamera.com .
5. mu EpiCamera bir Mac üzerinde çalışır?
Müşterilerinizin IP kamera kullanıyorsanız, evet bu bir Mac üzerinde EpiCamera kullanmak için hiçbir sorun kesinlikle. Onlar IP kamera, web kamera yalnızca Windows XP, Vista ve 7 için dönüştürmek için web kamera, maalesef mevcut yazılımı kullanıyorsanız, ancak bir MAC kullanılan web kamerası için yazılımı üzerinde çalışan ortasında hala.
6. Neden video streaming / canlı / gerçek zamanlı göremiyorum?
bugüne kadar, EpiCamera kameranızın ayarına göre görüntüleri yakalayarak Bulut Gözetim Çözüm sağlamaktadır. bunu saniyede 2-3 kare ayarlarsanız, bir "video" olarak görev yapacak ve hareketleri kaçırmak için olası değildir. EpiCamera tarafından garanti edilemez internet bağlantısı sorun olmadıkça son çekilen görüntü, "canlı" her zaman.