EpiCamera Bayi Programı
Kimler EpiCamera Reseller haline gelmelidir?
 
IP Kamera Marka Sahibi
Biz rahat size ve müşterilerinize koyar EpiCamera çözümü ile kamera paket için kamera marka sahibi edilir.

Bizim bayi listesine bir göz atın burada .
Kamera Bayi / Takıcı
Ne olursa olsun markaları Eğer taşıyoruz, EpiCamera sizin kamera ile entegre edilebilir. Bulut Gözetim kesinlikle daha yüksek bir seviyeye satış getirebilir.
4 Basit Adımlar Başlayın için
 
ADIM 1
Kayıt
ÜCRETSİZ bir EpiCamera Bayi olarak kayıt!
 
ADIM 2
Anlama
Ücretsiz abone hesabı alarak EpiCamera çözüm anlamak.
 
3. ADIM
Satmak
IP kameralarınızı müşterilere satmak ve onlara 1 aylık EpiCamera Free Hesabına abone olmalarında yardımcı olun
 
ADIM 4
Abone
Ücretli Aboneler olmak ve paylaşılan kar kazanmak için müşterileri teşvik!
ADIM 1

İş dünyasında başarının anahtarı, ürünlerinizi ve müşterilerinizi anlamaktır.

IP kameranızı Epicamera VSaaS ile entegre etmek için ücretsiz bir abone hesabı açın. Uygulamalı deneyim sayesinde, EpiCamera Cloud Surveillance Solution'ın nasıl çalıştığını anlayabilir ve böylece müşterilerinize daha iyi hizmet verebilirsiniz.

Bu ücretsiz abone hesabı, eşsiz tanıtım hesabınız olabilir, asla sona ermeyecektir!

Çözümümüzü anlamaya çalışırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Bayi SSS sayfasını ziyaret edebilir veya cevaplar için bizimle iletişime geçebilirsiniz .

İlk önce, bir EpiCamera bayisi olarak kaydolun . Bir satıcı olarak, Epicamera Teknik Ekibinden tam destek alacaksınız. Pazarlama materyalleri ve kurulum kılavuzları web sitemizden indirilebilir.
ADIM 2
3. ADIM
IP kameranızı müşterilerinize satmak. Tüm müşterilerinize 1 aylık ücretsiz abone hesabı için kayıt yaptırmayı unutmayın, bunları 1 aylık deneme süresi boyunca EpiCamera Cloud Surveillance Solution'ı tam olarak kullanmalarını hatırlatın. Her bir hesap, 1 aylık dönemde ÜCRETSİZ olarak sınırsız depolama alanı olacaktır.

EpiCamera, çekici özellik fiyatlandırmasına sahip kullanışlı bir bulut çözümüdür. Yeni abonelerinizi, ücretli abonelere geçiş yapmak için 1 aylık bir süre için ikna edin.

EpiCamera satıcısı olarak, müşterilerinizi EpiCamera Cloud Surveillance Solution'a abone olmaya davet ederek kâr payının ve yinelenen gelirlerin tadını çıkaracaksınız!

ADIM 4
Şimdi başla.
KAYIT!