EpiCamera Bayi Programı
Kimler EpiCamera Reseller haline gelmelidir?
 
IP Kamera Marka Sahibi
Biz rahat size ve müşterilerinize koyar EpiCamera çözümü ile kamera paket için kamera marka sahibi edilir.

Bizim bayi listesine bir göz atın burada .
Kamera Bayi / Takıcı
Ne olursa olsun markaları Eğer taşıyoruz, EpiCamera sizin kamera ile entegre edilebilir. Bulut Gözetim kesinlikle daha yüksek bir seviyeye satış getirebilir.
4 Basit Adımlar Başlayın için
 
ADIM 1
Kayıt
ÜCRETSİZ bir EpiCamera Bayi olarak kayıt!
 
ADIM 2
Anlama
Ücretsiz abone hesabı alarak EpiCamera çözüm anlamak.
 
3. ADIM
Satmak
IP kameralarınızı müşterilere satmak ve onlara 1 aylık EpiCamera Free Hesabına abone olmalarında yardımcı olun
 
ADIM 4
Abone
Ücretli Aboneler olmak ve paylaşılan kar kazanmak için müşterileri teşvik!
ADIM 1

iş dünyasında başarının anahtarı ürün ve müşterilerinizi anlamaktır.

Epicamera VSaaS ile IP kamera entegre ücretsiz abone hesabı kaydol. Tarafından uygulamalı deneyim, sen EpiCamera Bulut Gözetleme Çözüm müşterilerinizin daha iyi hizmet verebilmemiz böylece nasıl çalıştığını anlayabiliriz.

Bu ücretsiz abone hesap benzersiz gösteri hesabı olabilir, bu hiçbir zaman sona erecek!

Bizim çözüm anlamaya çalışırken herhangi bir sorun toplanır, ziyaret edebilirsiniz Bayi SSS veya destek yanıtlar aramak için sayfayı.

İlk şeyler ilk, bir EpiCamera bayi olarak kayıt . Bir satıcı olarak, Epicamera Teknik Ekip tam destek alacaksınız. Pazarlama malzemeleri ve kurmak kılavuzları web sitemizden indirilebilir.
ADIM 2
3. ADIM
IP kameranızı müşterilerinize satmak. Tüm müşterilerinize 1 aylık ücretsiz abone hesabı için kayıt yaptırmayı unutmayın, bunları 1 aylık deneme süresi boyunca EpiCamera Cloud Surveillance Solution'ı tam olarak kullanmalarını hatırlatın. Her bir hesap, 1 aylık dönemde ÜCRETSİZ olarak sınırsız depolama alanı olacaktır.

EpiCamera, çekici özellik fiyatlandırmasına sahip kullanışlı bir bulut çözümüdür. Yeni abonelerinizi, ücretli abonelere geçiş yapmak için 1 aylık bir süre için ikna edin.

EpiCamera satıcısı olarak, müşterilerinizi EpiCamera Cloud Surveillance Solution'a abone olmaya davet ederek kâr payının ve yinelenen gelirlerin tadını çıkaracaksınız!

ADIM 4
Şimdi başla.
KAYIT!