EpiCamera ile zengin
gözetim sistemi için harika özellikler

EpiCamera Özellikleri
Bulut Video Gözetim hizmetleri gibi, EpiCamera kullanıcılarımıza daha iyi çözümler sunmak için sürekli iyileştirmeler var. EpiCamera bizim bulut çözümleri dünya çapında müşterilerimize fayda için sürekli iyileştirme sağlamak için taahhüt eder.

EpiCamera özelliklerini göz atın ve size düzenli olarak EpiCamera en son gelişmeler hakkında size bilgi vermeye devam edeceğiz.

İnternet Tabanlı Gözetleme
Sürece internet bağlantısı ve çevrimiçi cihazları (bilgisayar / cep telefonu / tablet) olmadığı için, size her zaman, her yerde EpiCamera web sitesi üzerinden tesislerinde veya uygulamaları izleyebilirsiniz!
Anında Canlı Görünüm
En son yüklenen çerçevenin Canlı görüntüleme 1/4-cam / 9-kam görünümünde görülebilir. Canlı akış da video akışı veya kare slayt seçerek tek bir görünümde kullanılabilir.
Hareket Algılama Uyarılar
Bağlı IP kamera hareket algılama özelliği ile gelirse, tespit edilen görüntülerin sunucularımıza yüklenirken, görüntüleyebilir ve her zaman görüntüleri indirebilirsiniz (ayarlarınıza bağlı olarak) e-posta uyarıları alacaksınız.
Arşivlenen Görüntü Kayıt
EpiCamera kaydedilen çerçevelerin depolama kolay oynatma ve görüntüleme için kamera, zaman ve tarihe göre düzenlenir. Kullanıcı kendi ihtiyaçlarına göre seçilen kareleri saklamak ya da silebilirsiniz.
IP kameraları ve Webcam ile çalışır
EpiCamera herkes için uygundur IP kameralar FTP üzerinden görüntü yüklemeyi destek! Eğer web kamerası kullanıyorsanız, sunduğumuz yazılım gözetim kam aracı haline çevirmek için.
Tüm Cep Telefonları ve Tablet İşleri
Eğer bir jetsetter bile evinizi izleyin! Her ikisi için de uygulamayı indirmek için EpiCamera mobil versiyonu artık kullanılabilir Android & iOS şimdi.
Otomatik Çekim ve Mağaza Görüntüsü
EpiCamera ile kamera yapılandırmasında tercihlerinizi ayarlayarak, gün boyunca düzenli ve otomatik olarak fotoğraf makinesinden fotoğraf veya video kaydetmek mümkün olacak.
Cloud saklayın
EpiCamera güvenli kameradan kaydedilmiş çerçeveleri saklamak için bulut depolama hizmeti vermektedir. DVR kayıtlarını tutmak geleneksel gözetim sistemlerinin aksine, EpiCamera DVR müdahale edilmesini dert sizi kurtarır.
Çoklu Yöneticiler
EpiCamera onlar erişim haklarına sahip olduğunuzu aynı hesap ve görünüm kameraları paylaşmak için farklı şube müdürleri veya aile üyeleri için her bir hesap için birden fazla kullanmasını sağlar.
Kredi Kartı İşlemleri için PayPal
Tüm işlemler PayPal aracılığıyla işlenir. PayPal aracılığıyla sipariş süreci için herhangi bir uluslararası kabul görmüş kredi kartı kullanabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz PayPal'ın endüstri lideri koruma ve güvenlik sistemleri ile korunmaktadır.
Ingress Erişim Kontrolü Uygulaması ile çalışır
Ile EpiCamera entegrasyonu Ingress , FingerTec ünlü Erişim Kontrolü Uygulaması, kesinlikle güvenlik sistemini artıracak gibi açık kapı kuvveti gibi herhangi bir anormal olayların otomatik kaydını sağlar. ( Daha fazla bilin )
Google Cüzdan ile kolay ödeme
Ayrıca Google Cüzdan ödeme ağ geçidi kullanarak bizim çözüm abone olabilirsiniz. Google Cüzdan herhangi sadece telefonu dokunarak hızlı ve kolay güvenli bir şekilde ödeme yapan PayPass kasada terminali -etkin.
Before subscribing as a paid user,
join as member to enjoy
1 month FREE EPI 1 account!*


* Şartlar ve koşullar geçerlidir.