Her yerde birlikte gelen dünyayı
EpiCamera
EpiCamera nedir?
EpiCamera sizin izlenen siteden görüntüleri yakalayabilir ve EpiCamera gelen barındırma hizmetleri ile birleştirmek, kullanıcıların her zaman boyunca basit bir web erişimi üzerinden erişmek ve her yerde çekilen görüntüleri görmesine izin veren IP veya web tabanlı kameralar kullanan bir bulut Gözetleme Çözüm sistemi web sitesi.
EpiCamera ideal ofis çözümüdür
Takma güvenlik kameraları doğru adım alarak ancak Epicamera ile eşleştirme bunu güvenlik ihtiyaçları için ideal bir ofis çözümü yapar edilir. Epi Kamera ile web erişimi üzerinden her yerden ofis veya iş kolay izlenmesi için bulut kaydedilen footages saklayabilirsiniz. EpiCamera iş izleme zahmetsiz hale getiriyor!
Ev-Bakıcılar için epik Kamera
EpiCamera evinizin en son güncellemeleri ve olaylar ile yayınlanmıştır tutar. kameranızı ayarlamak ve EpiCamera yakalanan çerçeveleri ev sahipliği yaparak, artık bu tür ebeveynler, çocuklar, evcil hayvan olarak evde sevdiklerinizle bir göz tutabilir ve ev boş olduğunda bile!
EpiCamera Bayi Fırsat
Video gözetim gerçek zamanlı kaydedilen çerçeveleri ve bulut barındırma için orada muazzam ihtiyaçları vardır. EpiCamera inşa etmek ya da bizimle bu prospektif girişim katılmak için CCTV ya da ev güvenliği işlerini genişletmek isteyen herkese açıktır. Amazon Web Services ile birleşmiş, EpiCamera ağ kameraları yönetmek ve olayların videoları saklamak için en iyi hosting çözümü ile kullanıcılara sunmak için çaba göstermektedir.
Bulut Gözetleme Çözüm nedir?
Bulut Gözetleme Çözüm de ev, iş ve altyapı için yararlı bir Servisi olarak bulut tabanlı Video Gözetimi (VSaaS), olarak bilinir. Bulut Gözetimi ile, video görüntüleri / images güvencesindedir Bulut Gözetim sunucularına akışa alınır mevcut internet bağlantısı ve canlı video beslemelerine kamera bağlamak gerekir. Bulut Gözetleme çözüm sınırsız kaynaklar coğrafi sınırlama olmaksızın, herhangi bir büyüklükte bir uygulama için son derece ölçeklenebilir hale ile yüklenir. Kullanıcılar anında kameralar izlemek için olsun ve Bulut Gözetim Çözüm, video footages 24/7/365 gözden geçirin. Kullanıcılar ayrıca tek bir girişten, her an, her yerden erişilebilir yerlerde herhangi bir sayıda yönetmek için olsun. Bu çözüm kullanırken herhangi bir satın alma, montaj veya DVR ekipmanlarının bakım gereklidir. Ayrıca, herhangi bir yazılım kurulum gerektirmez ve neredeyse her bilgisayarda, tablet ve akıllı telefon üzerinde çalışıyor.
 
EpiCamera uygulanabilir gerçek dünya bazı örnekler nedir?
EpiCamera ev, ofis ve tüm şekil ve boyutlarda altyapısını izlemek için dünyanın her yerinde kullanılabilir. Örneğin:
• Şirket ofisi
• Kurumsal fabrika
• Küçük ofis
• Okul
• Huzurevi
• Perakende mağaza
• Yerleşim bölgesi
• Hastane
• Kişisel ve aile alanı
• Daha EpiCamera Kullanımı
 
Ben EpiCamera Bulut Gözetim Çözüm görüntüleyebilir miyim?
İşte çözümü kullanarak hesaplar bazı örnekler vardır ve onlar bunu paylaşmak EpiCamera Kamu Bulut:
gösteri
Bizim çözümün örneklerini görmek için EpiCamera Deneme Hesabı giriş yapın. tıklayın Oturum aç Bu giriş kimlik bilgileri ile. kullanıcı adı: demo şifre: demo
 

Benim evde Bulut Gözetim Çözüm kurmanız gerekir.
Nasıl EpiCamera bana yardımcı olabilir?

EpiCamera Bulut Gözetim Çözüm kurulum kullanıcıları çeşitli hitap etmek kolay tasarlanmıştır. Eğer bir bulut gözetim çözümü oluşturmak için yukarı ve bizim sunucu çalışan yeni kameralar almak için ve sadece birkaç dakika içinde çalışmasını sağlamak için EpiCamera kolaylaştırır.

EpiCamera neye ihtiyacınız talimatlar az miktarda EpiCamera web sitesi veya mobil uygulamalar aracılığıyla her yerden İnternetten evinizi izlemek için bir program kolay yapılır.
(Burada mobil uygulamaları indirin)
EpiCamera video izleme deneyimini geliştirmek için birçok büyük özellikleri ile donatılmıştır. Bir Epic Kamera hesabınız varsa, burada buluta kameraları bağlamak başlamak için tıklayın.

 
Ben CCTV yükleyici ve benim müşteri için bir Bulut Gözetim Çözüm kurmanız gerekir. Nasıl EpiCamera bana yardımcı olabilir?
CCTV yükleyici olarak, Bir Epic Kamera bayi olarak kaydolmak için uygundur. Ve bir EpiCamera bayi olmak, kolayca yeni kameralar almak ve sadece birkaç dakika altında bizim sunucuda çalışan, müşteri için bir çoklu-yönetici-giriş bulut gözetim çözümü oluşturabilirsiniz.

EpiCamera kolay kullanımlı bir programdır ve CCTV yükleyici olarak hızlı bir şekilde müşterilerine ve öğretim asgari bir miktarı ile kurulum hesapları, sen kendi tesislerinde kendilerini izlemek için müşterilerinize yetkisi yapabilirsiniz. Keşfi EpiCamera Bayi Fırsat bugün.