EpiCamera kolaylaştırır

Buluta Kameraları bağlanması

Bağlantıyı hızlandırmak için bu süreç devam etmeden önce size öncül (ler) IP kameralar yüklü önerilir.

Kameralar seçimi
EpiCamera uyumlu Kameralar:. Biz EpiCamera için uyumlu kameralar listesinde aşağı listeledik Kameralar Desteklenen Görünüm EpiCamera .
Yazılım İndir. Webcam veya Mobil Cihazlar gelen gözetim footages görmek isteyenler için, indirmek için yazılım hazırladık Görünüm Yazılım İndirme kamerası ve Cep Telefonu.

Kurulum talimatı aşağıda yukarı ve hiç vakit kaybetmeden alacak ve bugün EpiCamera buluttan sizin güvenli bölgeyi izlemeye başlayabilirsiniz!

Adım 1: EpiCamera üye olarak Sign Up

Bu bulut çözüm erişmek için bir üyesi olarak kaydolun. Her yeni üye 3 ay olmak üzere toplam bir kamera için 1GB ücretsiz depolama keyfini hakkına sahiptir. 3 aylık dönemde, daha fazla kamera ve daha iyi depolama planı ile EpiCamera bağlamak için planınızı yükseltin edebilirsiniz.

Adım 2: Kamera Kurma
1. NVR veya bir ağa kamera bağlamak
2. Bir IP adresi tüm kameralar erişmek için her kamera için modem veya yönlendirici Port Yönlendirme / NAT yapılandırın. İzle Eğitimi
3. Kullanarak kamera için Dinamik DNS yapılandırma www.dlinkddns.com , www.no-ip.com , www.dyndns.org veya internetten kamera erişimine izin vermek benzer DDNS sağlayıcısı. İzle Eğitimi
4. EpiCamera bağlamak için kamera FTP Ayarı yapılandırın. Bakınız Kamera El Kitabı Kurma
Adım 3: EpiCamera Kurma
1. Kamera ekle - Kamera Listesi gitmek www.epicamera giriş, Kamera Ekle 'yi tıklatın. Kamera konsolunda belirtilen kameranın klasör aynı olmak zorunda olduğuna dikkat çok önemlidir. Bunun yapılmaması bağlantısı hataya neden olur.
2. Embed Streaming URL - EpiCamera canlı akışı embed akarsu URL öğrenmek için.
Bakınız Kamera Marka
  Şimdi kameralar canlı ve istediğiniz yerden istediğiniz zaman sitenizi (ler) izleyebilirsiniz. sizin Gözetleme Sistemi izleme söz konusu olduğunda EpiCamera, kolay onu alır gibi.

Bu işlemi tamamlamak için sorun varsa, bizimle irtibata info@epicamera.com veya check out Sıkça Sorulan Sorular Biz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.