EpiCamera ile ofis ve ev Monitör

EpiCamera Kullanımı

EpiCamera IP kameraları veya herhangi bir off-the-raf chat kullanarak evinizi, ailenizi ve iş takip yardımcı olan bir küresel bir hizmettir. Biz hizmetleri, basit, uygun fiyatlı ve güvenli olmasının sağlanması ile kullanıcılarımıza en iyi hosting çözüm sunmak için çalışıyoruz.

Ofis kullanıcıları için
Perakende Gözetleme Çözüm
Deter theft, inventory shrinkage and prevent lost of profit incidences that frequently occurs with conventional surveillance system.
Görsel Büro İzleme
After office-hours monitoring, staff activity monitoring, different access rights for different levels of managers to monitor outlets that they are in-charge of.
Gözlemler outstation
Otomatik kayıt ile, ofis tatile konum ve acil durum yani hırsızlık veya soygun durumunda hareket uyarı fonksiyonu ile anında uyarılacak bile her zaman binaları kontrol edebilirsiniz.
Davetsiz misafir Algılama
You can set motion detection mode on your smartphone to have email alerts and push notifications delivered instantly.
Ev Kullanıcıları için
Yaşlı Bakımı İçin
yaşlı gizlilik dikkatli olurken ortak alanlarda kamera yerleştirerek siz yokken onlara bir göz tutmak için mükemmel bir yoldur.
Evcil Gözlem
mükemmel bir evcil hayvan gözetim sistemi içine EpiCamera.com çevirin; evcil hayvanlarınız düzenli onlara kadar kontrol ederek her zaman güvenli ve sağlam olduğundan emin olun.
Dadı-Cam
EpiCamera.com bir dadı, çocuk bakıcısı ya da dedesi ile evde bıraktıkları çocukları kontrol etmek için anne ing işle sağlar.
Denetleme hizmetçi
işkenceyle aileler için, onlar işteyken hizmetçi'nın faaliyetlerini izlemek EpiCamera.com kullanabilirsiniz.